Dlaczego szare botki płaskie to stylizacja typowo miejska?

Kto powiedział, że szare botki płaskie muszą być nudne? Tak, ten element garderoby może i nie jest w dzisiejszych czasach zbyt popularny, ale trzeba przyznać, że mało kto go docenia. I to przede wszystkim w odniesieniu do typowo miejskich stylizacji.

Obowiązkowo z zamszu!

Klasyczne, płaskie i szare botki muszą być wykonane z zamszu. Materiał ten jest miękki, przyjemny w dotyku i prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Nic dziwnego, że dla wielu osób kojarzy się on z ciepłem, przyjemną atmosferą i wygodą. Mało tego – charakterystyczna forma powierzchni zamszowej doskonale łączy się z szarością, co jeszcze bardziej nadaje jej uroku. Co więcej, dzięki zaletom szarej barwy, obuwie to jest bardzo odporne na (zwłaszcza jesienne) zabrudzenia.

Jak połączyć szare botki z codzienną stylizacją?

Klasyczne, płaskie i szare botki kojarzą się z typowo miejską odzieżą. Warto je połączyć z efektownymi, czarnymi rurkami, swetrem z golfem, a także z wełnianą marynarką i kaszkietem. Takie połączenie jest wygodne, funkcjonalne i przede wszystkim lekkie. Dzięki niemu kobieta czuje się wyjątkowo i pewnie. Mało tego – taka stylizacja sprawdzi się w przypadku zarówno nieoficjalnych spotkań z przyjaciółkami, jak i w trakcie półoficjalnych eventów biznesowych.

Tak czy owak, szare botki płaskie to wyjątkowy element codziennej odzieży, obok którego nie da się przejść obojętnie. I właśnie za to kocha je większość modnych kobiet.