Figi majtki dla pań o obfitych kształtach

figi koronkowe

Dobór bielizny dla pań o nico obfitszych kształtach może być dość trudny. Co zrobić, aby nie wpaść w pułapkę zbyt opinającej pupę bielizny, która nie pozwala na uzyskanie pięknego wyglądu?

Dopasowany rozmiar

Figi majtki w odpowiednio dobranym rozmiarze nie tylko pozwolą na uzyskanie świetnego efektu, ale również mogą nieco wspomóc pośladki w stworzeniu idealnego looku. Aby upewnić się, że majtki nie są zbyt duże ani zbyt małe, wystarczy sprawdzić, czy nie wżynają się w skórę. Jeśli tak się dzieje – należy wypróbować mniejszy rozmiar. Jeżeli jednak wszystko jest w porządku – prawdopodobnie są odpowiednio dobrane.

Świetna jakość materiałów

Tylko dobre jakościowo materiały mogą sprawić, że bielizna będzie w najwyższym stopniu przewiewna i komfortowa. Nosząc majtki ze sztucznych tkanin – szczególnie w okresie letnim – można spocić się dość mocno. Z tego względu należy przywiązywać szczególną uwagę do materiałów wskazanych na metce – im wyższa zawartość bawełny, tym lepiej dla skóry i ogólnego komfortu użytkowania.

Modele do zadań specjalnych

Figi to majtki o dość klasycznym kroju ze sklepu BiustonoszeDoKarmienia.pl, jednak mogą występować w co najmniej kilku wariacjach. Jedną z nich są figi o wysokim stanie, które świetnie sprawdzą się w przypadku pań o nieco obfitszych kształtach: idealnie zasłonią ewentualne nadprogramowe kilogramy i wymodelują sylwetkę, zapewniając świetny efekt, szczególnie w obcisłej odzieży wierzchniej.