Gdzie szukać butów znanych influencerów?

Młoda kobieta na zakupach butów. Szpilki damskie.

Oglądając blogi lub filmiki na portalach społecznościowych, można wypatrzeć wyjątkowo piękne buty. Często są one na nogach influencerów, którzy chwalą się swoimi ostatnimi przygodami. Nie trudno, więc zauważyć w co są ubrani. Skąd wiedzieć gdzie szukać noszonych przez nich butów? Jak kupić sobie takie same? To nic trudnego!

Po prostu czytaj!


Większość znanych influencerów reklamuje ubrania i buty, w których się pokazuje. W związku z tym, gdzieś we wpisie umieszczają informację na temat tego, co noszą i gdzie to kupili. Bardzo często w treści postu wstawiony jest link. Po kliknięciu w niego odwiedzisz właściwy sklep online z butami damskimi, a rzeczony influencer dostanie za to zapłatę. Jeśli to nie był wpis reklamowy, to zawsze możesz po prostu zapytać. Zazwyczaj uzyskanie odpowiedzi nie jest problemem. Zdarza się też, że udzielają jej inni obserwatorzy. Niemniej, w dobrym tonie jest by autor bloga, czy kanału odpowiadał na zadawane mu pytania. Zwłaszcza jeśli są one tak proste.

Przeglądanie ofert sklepów


Możesz też przeglądać zdjęcia w ofertach sklepów internetowych. To dość żmudne zajęcie, ale wykonalne. Jeśli jakiś produkt jest na topie, to najprawdopodobniej można go kupić w każdym sklepie. Jest też duża szansa na to, że modne buty damskie zostaną umieszczone w takim miejscu, że nie sposób będzie ich przeoczyć, np. na stronie głównej DeeZee. Oczywiście przeszukiwanie sklepów produkt po produkcie może zająć trochę czasu, ale jest też duża szansa, że znajdziesz coś jeszcze lepszego. W końcu, moda niejedno ma imię.