Męskie bokserki: wybierz fason najlepszy dla siebie!

Bokserki to dzisiaj jeden z najpopularniejszych fasonów męskiej bielizny. Dzisiaj w sklepach można znaleźć je w wielu wariantach do wyboru. Co wybrać?

Bokserki obcisłe

To chętnie kupowane modele, które doskonale nadają się jako zamiennik dla męskich slipów. Przylegają do ciała na całej swojej długości, dlatego najczęściej wykonuje się je z elastycznych tkanin, na przykład przewiewnej bawełny z elastanem lub poliestru. Takie modele mogą posiadać rozporki, najczęściej bez guzików, ale oferowane są także bez rozporków.

Obcisłe bokserki męskie dobrze leżą pod dopasowanymi ubraniami, na przykład jeansami, dlatego są lubiane przez wielu mężczyzn jako wygodna, stylowa bielizna na co dzień.

W sklepach można znaleźć wiele modnych modeli tych bokserek męskich: https://intimiti.pl/bokserki-meskie Teraz bardzo popularne są te wykończone szerokimi gumami z nadrukami logo producenta.

Bokserki luźne

To drugi popularny fason męskich bokserek. Mają luźniejsze nogawki – najczęściej wykonane z bawełny bez dodatku elastycznych włókien, tak zwanej bawełny płóciennej, która jest lekka i cienka, dlatego zapewnia optymalny komfort. Najczęściej są także uzupełnione rozporkiem zapinanym na guziki.

Taka bielizna dobrze nadaje się dzień – najlepiej pod luźniejsze ubrania, na przykład spodnie typu chinos czy jeansy z szerszymi nogawkami. Chętnie noszona jest również jako bielizna nocna do koszulki t-shirt – zapewnia wtedy maksimum komfortu.

Takie bokserki oferowane są w różnych długościach do wyboru. Ich nogawki mogą sięgać do 1/3 długości uda, ale również mogą być dłuższe, nawet do kolan.