Moda plażowa – torby i torebki

Zbliża się lato. Zaczynamy tęsknić za szumem morza, ciepłym piaskiem i kojącym, delikatnym wiatrem, który pozwala odpocząć od żaru słońca. Na plaży, słońce praży, więc konieczna jest torba plażowa, do której wrzucamy kremy i balsamy, butelkę z wodą, ręcznik i inne drobiazgi. Jakie są plażowe trendy na wakacje 2022?

Torby plażowe – inspiracje

Torba plażowa czarna pleciona

Tak naprawdę wybór jest ogromny. Ilość wzorów, kolorów, stylizacji może przyprawić nas o zawrót głowy. Warto wybrać taki model torby, który jest wygodny i funkcjonalny. Mają się w niej zmieścić wszystkie plażowe akcesoria. Torba powinna być mocna. Warto pomyśleć o kontrastach. Jeśli inne elementy stroju są kolorowe wybierzmy ulubiony dodatek w jednolitym kolorze. W letniej stylizacji świetnie prezentują się naturalne materiały, połączenia płótna ze sznurkowymi akcentami, plecione motywy inspirowane ludowymi haftami lub akcenty morskie. Miłośniczki sielskich klimatów chętnie wybiorą torbę z motywami roślinnymi lub zwierzęcymi.

Torba plażowa dla mamy

Jeśli chcemy spędzić czas na plaży z małymi dziećmi torba plażowa musi być lekka i poręczna. Dobrze, jeśli wyposażona jest w liczne przegródki i kieszonki oraz zapięcia na suwak, który chroni jej wnętrze przed dostaniem się piasku. W torbach plażowych bardzo dobrze sprawdzają się zewnętrzne kieszonki, do których wkładamy rzeczy, które chcemy mieć pod ręką. Mocny pasek na ramię jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Warto zwrócić szczególną uwagę na wnętrze torby i wziąć pod uwagę , że może nam się coś wylać, więc dobrze jeśli łatwo będzie usunąć wszelkie zabrudzenia za pomocą wilgotnej ściereczki. Jeśli torba nie ma przegródek warto umieścić w niej mniejsze torebki i pudełka, które pozwolą szybko sięgnąć po potrzebne akcesoria. Czas wakacji ma pozwolić nam odpocząć i uniknąć nerwowych sytuacji – pamiętajmy o tym!