Moda w ciąży

modna kobieta w ciazy

W ciąży diametralnie zmienia się nasze ciało. Jednak nie oznacza to, że musimy rezygnować z modnego i kobiecego wyglądu.

Jak modnie i kobieco wyglądać w ciąży?

Jeszcze kilka lat temu producenci odzieży traktowali przyszłe mamy po macoszemu. Ubrania ciążowe były nudne i bezkształtne. Bielizna dla ciężarnych również zostawiała wiele do życzenia. Na szczęście to się zmienia. Bez problemu znajdziemy staniki czy majtki, które są nie tylko bardzo wygodne, ale także podkreślają naszą kobiecość.

Na co warto zwrócić szczególną uwagę? Na pewno na jakość. Bielizna ciążowa – https://www.biustonoszedokarmienia.pl powinna być wykonana z dobrej jakości, jednocześnie przewiewnych materiałów. Biustonosz musi odpowiednio podtrzymywać ciągle powiększający się biust. Dzięki temu odciążymy nasz kręgosłup. Dlatego w ciąży szczególnie zalecane jest noszenie staników z szerokimi ramiączkami.

A co z ubraniami?

Na samym początku ciąży możemy z powodzeniem nosić nasze zwykłe ciuszki, zwłaszcza jeśli na co dzień preferujemy luźniejsze fasony. Gdy stopniowo nasze ciało będzie się zmieniać możemy sięgnąć po typowe ubrania ciążowe. Świetnie sprawdzą się na przykład sukienki z wysokim stanem czy tuniki. Jeżeli lubimy nosić spodnie, to wybierajmy te ze specjalnym pasem. Będzie nam w nich zdecydowanie wygodniej niż w standardowych jeansach. Możemy tez zdecydować się na spodnie z gumką w pasie. warto eksperymentować z różnymi krojami. Dzięki temu dowiemy się, w czym nam najwygodniej.