Najbardziej eleganckie męskie buty czyli brogsy

garnitur

Mężczyźni na całym świecie bardzo cenią eleganckie buty brogsy mające angielski rodowód. Współcześnie to jeden z najbardziej popularnych modeli skórzanych męskich butów wizytowych, które fantastycznie można nosić również na codzień do zestawów utrzymanych w stylu sportowej elegancji

Buty, w których podbijesz świat

Gdyby można było dać jakiemuś mężczyźnie dobrą radę dotyczącą inwestycji w garderobę, z pewnością mogłaby ona brzmieć tak ” jak najszybciej kup sobie brogsy”. W tych butach każdy mężczyzna prezentuje się szlachetnie, nawet jeżeli jego ubrania pochodzą po prostu ze zwykłej sieciówki. Brogsy potrafią wizualnie podbić nawet tani i średniej jakości garnitur, który w składzie nie ma nawet grama wełny. Te eleganckie skórzane buty w kolorze koniakowym to zatem doskonała inwestycja w swój własny wizerunek.

Historia butów brogsów

Buty te wywodzą się z tak lubianego w Polsce stylu angielskiego. Zostały stworzone dla mężczyzn chodzących na polowania w podmokłych terenach. Dziurkowania na przodzie buta miały zapewnić lepszy przewiew, dzięki czemu przemoczone buty mogły szybciej wysychać. Na początku zatem dziurki te nie miały absolutnie żadnego związku z dekoracją obuwia, natomiast dzisiaj są tam po to by zdobić. Warto wprowadzić do swojej szafy dobrą parę koniakowych butów brogsów, które mają również skórzaną podeszwę. Zobacz ofertę i cennik tych popularnych butów. Te buty to kwintesencja dobrego stylu i ponadczasowej jakości.