Obuwie letnie – co wybrać?

Jesteś w trakcie zmiany garderoby z zimowej na wiosenną / letnią i obawiasz się, że masz wszystko oprócz butów? Podpowiadamy, jakie buty wybrać na nadchodzący sezon.

Wyjątkowo modne i praktyczne

Rok 2020 stoi pod znakiem wygody. A czy są wygodniejsze buty od klapek? Od kilku sezonów nie kojarzą się one już tylko z wychodzeniem na podwórko lub na chwilę do sklepu. Klapki damskie – zarówno te sportowe, jak i eleganckie – stały się niezwykle modne. To świetnie, bo cieszą nas wszystkie trendy, które nie dość, że oferują świetny wygląd to również pozwalają się czuć komfortowo. Zatem, jak wybrać klapki damskie?

Przeznaczenie

W zależności od przeznaczenia klapek damskich, będziemy potrzebować różnych modeli. Jeśli chciałybyśmy wykorzystać je do chodzenia na basen, po plaży czy do stylizacji sportowych należy zaopatrzyć się, np. w klasyczne sportowe japonki. Z drugiej strony, jeśli chcemy, żeby nasz model pasował do strojów kąpielowych czy letnich sukienek zawsze możemy wybrać te bardziej szykowne.

W tym roku nadal będą modne klapki damskie z futerkiem, w kwiaty czy z klamrami. Ważne, aby nasze obuwie było dopełnieniem letniej stylizacji i zarazem sprawiało, że czujemy się w nim świetnie. Stopa nie może się ślizgać, a klapki nie mogą być ani za duże, ani za małe. Warto więc sprawdzić tabelę rozmiarów sklepu i dopasować odpowiednio rozmiar do swojej stopy.

Klapki damskie 2020 to must have każdej kobiety! Pomyśl tylko o tych wysokich temperaturach – bez odpowiednich klapek ani rusz. Przeżyj to lato wygodnie i z klasą.

Źródło zdjęcia i prawa autorskie do klapek użytych w artykule – producent Arturo Vicci