Rajstopy idealnie dopasowane

Czy rajstopy muszą być tylko w kolorze czarnym albo beżowym? Nic podobnego. Według aktualnie obowiązujących trendów rajstopy mogą być w przeróżnych kolorach. Co więcej modne są również motywy geometryczne. Rajstopy mogą być ciekawym elementem na przykład wiosennej stylizacji.

Dzięki nim można wyróżnić się zupełnie nietypowym wyglądem. Co więcej można pozwolić sobie na prawdziwe szaleństwo pod tym względem. Warto inspiracji szukać chociażby w szalonych latach 80-tych, kiedy to panowała wręcz przeogromna moda na kolorowe rajstopy. Posiadaczki szczupłych i wysportowanych nóg będą miały najmniejszy problem z dopasowaniem rajstop.

Właściwie we wszystkich będą wyglądać tak samo dobrze. Posiadaczki nóg nieco cięższych, powinny postawić na mniejsze wzory, lub rajstopy we wzorami umieszczonymi po po bokach nogi. W ten sposób można optycznie wydłużyć zbyt masywną nogę. Od kilku też sezonów panuje moda na tak zwane kabaretki.

Przy polskich warunkach atmosferycznych trzeba też pamiętać o odpowiednim dopasowaniu grubości rajstop do warunków pogodowych utrzymujących się na zewnątrz. Latem oraz wiosną i ciepłą jesienią należy postawić na cienkie rajstopy, które są najlepiej niewidoczne dla oczu. Latem oraz w cieplejsze wiosenne i jesienne dni nosimy przecież lekkie, zwiewne kreacje. Najlepiej więc będą się z nimi komponować cienkie rajstopy. Z kolei zimą oraz późną jesienią warto postawić na grubsze i wzorzyste pary rajstop.