Satynowy szlafrok damski- kwintesencja kobiecości i elegancji

Zmysłowość, kobiecość, elegancja- te słowa pierwsze przychodzą nam do głowy, kiedy myślimy o szlafrokach damskich satynowych. Dlatego też każda kobieta powinna posiadać taki okaz w swojej szafie, by móc otulić się tą zmysłową elegancją, kiedy tylko tego zapragnie!

Jakie są zalety satynowych szlafroków?

Satyna jest niezwykle delikatnym, połyskliwym i lejącym się materiałem, który pozwala skórze oddychać i pozostawia na niej przyjemne uczucie chłodu. Jest też miękka i bardzo lekka. Dlatego wykonany z niej szlafrok, świetnie sprawdzi się w ciepłe wiosenne i letnie dni, dodając zmysłowości i elegancji nawet zwykłym porankom i wieczorom.

Jak wybrać szlafrok idealny dla siebie?

Wybór szlafroków satynowych jest bardzo bogaty, jest ona bowiem bardzo wdzięcznym materiałem dostępnym w różnych kolorach i wzorach. Dlatego też każda kobieta znajdzie coś idealnie dopasowanego do siebie. Do wyboru mamy długie modele, które otulają całe ciało, krótkie kimonowe szlafroczki, wersje z zawijanymi rękawami, kieszeniami, koronkami, cekinami…
Pamiętajmy o tym, że satyna najpiękniej wygląda luźno oblewając ciało, nie zapomnijmy też o praktycznym pasku, dzięki któremu będzie można wygodnie otulić się szlafroczkiem.

Jak dbać o szlafrok wykonany z satyny?

Satyna jest delikatnym materiałem, który wymaga specjalnego traktowania. Szlafrok damski satynowy najlepiej prać ręcznie z użyciem delikatnych detergentów, nie suszyć w suszarkach bębnowych i prasować w minimalnych zalecanych temperaturach, a odwdzięczy się nam pięknym i eleganckim wyglądem przez długi czas!