Śliczne sukienki na komunię dla dzieci

Śliczne sukienki na komunię dla dzieci

Gdy strój na komunię dla dziewczynki nie został ustalony odgórnie, wtedy można wybrać dowolną elegancką, z reguły białą sukienkę komunijną. Kiedy nie ma takiej dowolności i wszystkie dzieci występują w jednakowych strojach, wtedy po uroczystościach kościelnych można dziecko przebrać w wymarzoną sukienkę, w dowolnym już wtedy kolorze.

Elegancka i ponadczasowa biel

Sukienki na komunię dla dzieci w białym kolorze są wyjątkowo eleganckie i piękne. Kolor i odpowiedni fason sukienki podkreślą doniosłość chwili. Na uroczystości komunijnej obecna jest większa część rodziny. To podniosły i uroczysty dzień, na który wszyscy od dłuższego czasu się przygotowywali. Dlatego należy podkreślić jego charakter elegancką, białą sukienką z odpowiednimi dodatkami. Przystrojony świeżymi kwiatami wianek, rękawiczki, torebka, lekkie bolerko, rajstopy i buty, wszystko to oczywiście w bieli. Biel w połączeniu z falbanami, kokardami lub tiulem ma sprawić, że dziecko poczuje się pięknie i wyjątkowo.

Elegancka i ponadczasowa biel
źródło: MyPrincess

Kolorowe kreacje dla dziewczynek

W przypadku, gdy sukienki na komunię dla dzieci szyte są według ustalonego szablonu, po uroczystościach kościelnych zakłada się dziecku inną, wyjątkową sukienkę. Będzie to sukienka wybrana przez nasze dziecko. Taka, w której poczuje się pięknie i wygodnie. Kolorystyka tej sukienki na komunie jest dowolna. Może być oczywiście biała, z całą gamą białych dodatków. Pięknie prezentują się też sukienki w kolorze ecru, beżu, bladego różu, błękitu i żółci. Z dodatkiem falbanek, tiulu i kokardek wyglądają pięknie.

Kolorowe kreacje dla dziewczynek
źródło: MyPrincess