Spódnice idealne na jesień

spódnice

W porze wiosenno-letniej panie chętnie pokazują nogi w kusych spódniczkach. Okazja jest do tego doskonała, bo i ciepło jest za oknem, więc nie trzeba się przejmować tym, że zmarzną nogi. Czy to oznacza, że w porze jesienno-zimowej należy zrezygnować ze spódnic? Oczywiście, że nie. W tym nieco zimniejszym okresie, nadal można założyć niezwykle stylowe i modne spódnice.

Plisowana spódnica idealna na jesień

Myśląc o jesieni, można mieć na myśli to, że w szafie zagości plisowana spódnica. Chyba nikt nie zaprzeczy, że jest to najmodniejsza, a zarazem bardzo ciekawa propozycja. Pozwala ona na stworzenie pięknej stylizacji i wyeksponowanie wszystkich atutów kobiecej sylwetki. Plisowana spódnica pasuje praktycznie do wszystkie. Zarówno, jeżeli chodzi o eleganckie okazje, do butów na wysokich obcasach, jak również do stylu ulicznego. Ze spokojem do takiej kreacji można założyć bluzę z kapturem, sportowe buty, charakteryzując się na nieco drapieżną, niegrzeczną dziewczynę.

Ciepłe i modne spódnice

Jak już było wspomniane – jesień i zima to nieco chłodniejsze pory roku. Należy więc zadbać nie tylko o obowiązujące trendy, ale także o własny komfort. Tak, modna spódnica zostanie doceniona, ale musi ona także być ciepła. Jeżeli chodzi o materiał, to nie może to być cieniutka bawełna, która mile widziana jest w sezonie letnim. Zdecydowanie lepszą propozycją będzie przyjemny w dotyku tweed. Materiał, który nie powoduje żadnych uczuleń, pozwala na stworzenie wyjątkowych spódnic. Do wyboru są również tanie spódnice o modnej budowie ołówkowej, które to najczęściej zakładane są do biura lub na eleganckie wyjścia.