Szara sukienka z kołnierzykiem: jak dodać jej „pazura”? Stylizacje

Szara sukienka z kołnierzykiem jest klasycznym i dość „grzecznym” wyborem. Prezentuje się ona bardzo prosto i jednocześnie klasycznie, ale jeśli tylko zechcemy – może również krzyczeć „jestem przebojowa i odważna”. Jak uzyskać taki efekt?

Po pierwsze – nie bój się bawić!

Łącz tę modną sukienkę z rozmaitymi kolorami. Najlepiej sprawdzą się odważne i intensywne barwy: czerwony, butelkowozielony, turkusowy i inne, zbliżone do nich. Na szczęście, szarość jest dość tolerancyjna i łatwo komponuje się z różnymi kolorami – wystarczy tylko odpowiednio dobrać je do reszty.

Gdy dzień jest ciepły – połącz szarą sukienkę z kołnierzykiem z sandałami na koturnie lub obcasie. Dodaj do tego pasek w talii (jeśli chcesz podkreślić figurę klepsydry) lub wybierz prosty krój – gdy zależy Ci, by zakryć mankamenty figury.

Ostre dodatki pomogą uzyskać najlepszy efekt

Jeśli zależy Ci na podkreśleniu dzikości szarej sukienki z kołnierzykiem w chłodniejsze dni – sprawa staje się jeszcze prostsza. Będzie ona wyglądać doskonale z czarnymi, wysokimi butami, skórzaną krótką (o krótszym kroju – dłuższy może optycznie skracać sylwetkę) i… wysoką kitką. Panie o krótszych włosach mogą natapirować i podnieść kosmyki.

Przede wszystkim, bez względu na to, na jaką wersję się zdecydujesz, pamiętaj: w Twoim wyglądzie najistotniejsza jest pewność bijąca ze środka. Bądź pewna siebie i wiedz, że jesteś piękna – wtedy z pewnością przykujesz uwagę każdego!